Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग
