Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Label
pt: Rótulo

en: The configuration options have been reset to their default values.
pt: As configurações foram restauradas aos valores padrão.

en: Path
pt: Caminho

en: help
pt: ajuda

en: Upload new file
pt: Enviar novo arquivo

en: Option
pt: Opção

en: Browse
pt: Explorar

en: This cannot be undone.
pt: Isso não poderá ser desfeito.

en: Not present
pt: Não está presente

en: Installation
pt: Instalação

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
pt: Se a quantidade de caixas de texto acima não é o suficiente, clique para adicionar mais opções.

en: More choices
pt: Mais opções
