Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања
