Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: The configuration options have been reset to their default values.
th: คืนการตั้งค่ากลับเป็นค่าปริยายแล้ว

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: help
th: คู่มือการใช้งาน

en: Option
th: ตัวเลือก

en: This cannot be undone.
th: การกระทำนี้ไม่สามารถย้อนกลับได้

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
th: หากจำนวนช่องข้างบนไม่พอ คลิกที่นี่เพื่อเพิ่มตัวเลือก

en: More choices
th: ตัวเลือกอื่นๆเพิ่มเติม
