Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Label
tr: Etiket

en: The configuration options have been reset to their default values.
tr: Yapılandırma seçenekleri öntanımlı değerlerine getirildi.

en: Path
tr: Yol

en: help
tr: yardım

en: Upload new file
tr: Yeni dosya ekle

en: Option
tr: Seçenek

en: This cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Not present
tr: Yok

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
tr: Yukarıdaki kutu miktarı yeterli değilse, buraya tıklayarak daha fazla kutu ekleyebilirsiniz.

en: More choices
tr: Ek seçenekler
