Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Label
cs: Popisek

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Path
cs: Cesta

en: help
cs: nápověda

en: Option
cs: Možnost

en: Browse
cs: Procházet

en: This cannot be undone.
cs: Tato akce nemůže být vrácena.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
cs: Není-li počet polí dostatečný, klikněte zde pro přidání dalších možností.

en: More choices
cs: Více možností
