Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի
