Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Weight
it: Peso

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Label
it: Etichetta

en: The configuration options have been reset to their default values.
it: Le opzioni di configurazione sono state riportate ai loro valori predefiniti.

en: Path
it: Percorso

en: help
it: aiuto

en: Upload new file
it: Carica nuovo file

en: Option
it: Opzione

en: Browse
it: Naviga

en: This cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Not present
it: Non presente

en: Installation
it: Installazione

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
it: Se la quantità di caselle sopra non è sufficiente, clicca qui per aggiungere ulteriori scelte.

en: More choices
it: Aggiungi altre scelte
