Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Label
kk: Атауы

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Path
kk: Жол

en: This cannot be undone.
kk: Болдырмауға мүмкін болмайды.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
kk: Егер вариант саны жетіспесе,қосу үшін осында басыңыз.

en: More choices
kk: Көп таңдаулар
