Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Label
pl: Etykieta

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Path
pl: Ścieżka

en: help
pl: pomoc

en: Option
pl: Opcja

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: This cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Not present
pl: Brak

en: Installation
pl: Instalacja

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
pl: Jeśli potrzebnych jest więcej opcji, należy skorzystać z przycisku.

en: More choices
pl: Więcej opcji
