Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Path
ps: يونلور
