Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: help
te: సహాయం
