Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Reset to defaults
ur: طے شدہ ترتیبات پر واپس جائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ
