Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Label
ar: التسمية

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: Path
ar: المسار

en: Option
ar: خيار

en: This cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذا.

en: Not present
ar: غير موجود

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ar: إذا كانت عدد الخيارات بالأعلى غير كاف، أشر على هذا المربع، ثم انقر زر "عرض مسبق" في الأسفل لإضافة المزيد من الخيارات.

en: More choices
ar: المزيد من الخيارات
