Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।
