Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Label
eo: Etikedo.

en: The configuration options have been reset to their default values.
eo: Konfiguraj opcioj estis restarigitaj al iliaj defaŭltaj valoroj.

en: Path
eo: Vojo

en: help
eo: helpo

en: This cannot be undone.
eo: Ne eblas malfari tiun agon.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
eo: Se la kvanto de kampoj supre ne sufiĉas, klaku ĉi tie por aldoni pli.

en: More choices
eo: Pli da elektoj
