Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Label
gl: Etiqueta

en: The configuration options have been reset to their default values.
gl: As opcións de configuración foron restabelecidas aos seus valores predeterminados.

en: Path
gl: Ruta

en: help
gl: axuda

en: Option
gl: Opción

en: Browse
gl: Explorar

en: This cannot be undone.
gl: Este cambio non pode ser desfeito.

en: Not present
gl: Non atopado

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
gl: Se a cantidade de casillas de enriba non é suficiente, marque aqui para engadir máis opcións.

en: Javascript libraries directory
gl: Cartafol das librerías Javascript

en: More choices
gl: Máis opcións
