Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Label
hr: Oznaka

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Path
hr: Putanja

en: help
hr: pomoć

en: Option
hr: Opcija

en: This cannot be undone.
hr: Nepovratna radnja.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
hr: Ako količina spremnika nije dovoljna, kliknite ovdje za više izbora.

en: More choices
hr: Više izbora
