Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Path
id: Jalur

en: help
id: panduan

en: Option
id: Opsi

en: This cannot be undone.
id: Jika sudah dilakukan, ini tidak bisa dikembalikan.

en: Not present
id: Tidak tersedia

en: Installation
id: Pemasangan

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
id: Jika jumlah kotak jawaban di atas belum cukup, klik di sini untuk menambah pilihan jawaban.

en: More choices
id: Tambah pilihan
