Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Label
oc: Etiqueta

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Path
oc: Camin

en: help
oc: ajuda

en: Browse
oc: Percórrer

en: This cannot be undone.
oc: Aquesta operacion es irreversibla.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
oc: Se la quantitat de cases çaisús es insufisenta, clicar aicí per apondre mai d'opcions.

en: More choices
oc: Mai d'opcions

en: New path
oc: Novèl camin
