Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
