Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Label
ro: Etichetă

en: The configuration options have been reset to their default values.
ro: Opţiunile de configurare au fost stabilite la valorile lor implicite.

en: Path
ro: Cale

en: help
ro: ajutor

en: Option
ro: Opţiune

en: Browse
ro: Răsfoire

en: This cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Not present
ro: Nu este prezent

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ro: Dacă nu vă sunt de ajuns câmpurile de mai sus, apăsaţi acest buton pentru a adăuga mai multe opţiuni.

en: More choices
ro: Opţiuni suplimentare
