Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Value
ru: Значение

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Label
ru: Метка

en: The configuration options have been reset to their default values.
ru: Настройки сброшены к значениям по умолчанию.

en: Path
ru: Путь

en: help
ru: справка

en: Upload new file
ru: Загрузить новый файл

en: Option
ru: Опция

en: Browse
ru: Обзор

en: This cannot be undone.
ru: Это действие не может быть отменено.

en: Not present
ru: Не присутствует

en: Installation
ru: Установка

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ru: Если количества вариантов не хватает, нажмите сюда для их добавления.

en: More choices
ru: Больше вариантов
