Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Value
sv: Värde

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Label
sv: Etikett

en: The configuration options have been reset to their default values.
sv: Inställningarna har återställts till sina standardvärden.

en: Path
sv: Sökväg

en: help
sv: hjälp

en: Option
sv: Val

en: Browse
sv: Bläddra

en: This cannot be undone.
sv: Detta kan inte ångras.

en: Not present
sv: Finns ej

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
sv: Klicka här för att lägga till fler alternativ om antalet rutor ovan inte räcker.

en: More choices
sv: Fler alternativ
