Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: help
ug: ياردەم

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: More choices
ug: كۆپ تاللاش
