Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Label
uk: Мітка

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: Path
uk: Шлях

en: help
uk: довідка

en: Upload new file
uk: Викласти новий файл

en: Option
uk: Параметр

en: Browse
uk: Огляд

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Not present
uk: Відсутній

en: Installation
uk: Встановлення

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: New path
uk: Новий контур
