Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Label
et: Nimetus

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Path
et: Tee

en: help
et: abi

en: Option
et: Valik

en: Browse
et: Sirvi

en: This cannot be undone.
et: Seda toimingut ei saa ennistada.

en: Not present
et: Ei leidu

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
et: Kui olemasolevatest kastidest ei piisa, kliki siia lisamaks rohkem valikuid.

en: More choices
et: Veel valikuid
