Moxiemanager (7.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Label
jv: Judul

en: The configuration options have been reset to their default values.
jv: Opsi konfigurasi wis dibalekna nang nilai asline.

en: This cannot be undone.
jv: Ora bisa dibalékna.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
jv: Yén jumlah kothaké ora cukup, klik nang kene kanggo nambahi pilihan.

en: More choices
jv: Pilihan liyané
