Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Label
lt: Etiketė

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: help
lt: pagalba

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Browse
lt: Naršyti

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų
