Moxiemanager (7.x-1.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: help
nn: hjelp

en: More choices
nn: Fleire val
