Multistep Nodeform (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: yes
af: ja

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Help text
af: Hulpteks

en: none
af: geen

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Configure
af: Verstel

en: Authoring information
af: Outeursinligting
