Multistep Nodeform (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: yes
ast: Sí

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: none
ast: nengún

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Configure
ast: Configurar

en: no
ast: non

en: Authoring information
ast: Información d'autoría
