Multistep Nodeform (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: yes
jv: ya

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: none
jv: ora ana

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Refresh
jv: Anyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: no
jv: ora

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan
