Multistep Nodeform (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: yes
ne: हो

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: no
ne: हैन
