Multistep Nodeform (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: yes
ps: هو

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Refresh
ps: تاندول

en: Configure
ps: سازول

en: no
ps: نه
