Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།
