Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: yes
eu: bai

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: none
eu: bat ere ez

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: no
eu: ez

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Form settings
eu: Formularioaren ezarpenak

en: You need to provide a label.
eu: Etiketa bat eman behar duzu.
