Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: yes
fi: kyllä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: none
fi: ei yhtään

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Configure
fi: Määrittele

en: no
fi: ei

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Skip
fi: Ohita

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Label element
fi: Etiketin elementti

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
fi: CSS-luokka saa sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: Extra CSS classes
fi: Ylimääräiset CSS-luokat

en: Show label
fi: Näytä etiketti
