Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: none
km: គ្មាន

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: no
km: ទេ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ
