Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: yes
mg: eny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
