Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: yes
mn: тийм

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: none
mn: хоосон

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: no
mn: үгүй

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл
