Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်
