Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: yes
nl: ja

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Help text
nl: Helptekst

en: none
nl: geen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Refresh
nl: Verversen

en: Configure
nl: Instellen

en: no
nl: nee

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Skip
nl: Overslaan

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: You need to provide a label.
nl: Een label is vereist.

en: Label element
nl: Element labelen

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen

en: Header 2
nl: Kop 2

en: Header 3
nl: Kop 3

en: Show label
nl: Label tonen
