Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ
