Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: yes
pl: tak

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: none
pl: brak

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: no
pl: nie

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Skip
pl: Pomiń

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Extra CSS classes
pl: Dodatkowe klasy CSS

en: Header 2
pl: Nagłówek 2

en: Header 3
pl: Nagłówek 3

en: Show label
pl: Pokaż etykietę
