Multistep Nodeform (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање
