Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: yes
bo: ཡིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: none
bo: མེད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: no
bo: མིན

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར
