Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn
