Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: yes
da: ja

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: none
da: ingen

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: no
da: nej

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Form settings
da: Formularer

en: You need to provide a label.
da: Du skal angive en etiket.

en: Label element
da: Label-element

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
da: CSS-klassen må kun indeholde bogstaver, tal, understregninger og bindestreger.

en: Extra CSS classes
da: Ekstra CSS-klasser

en: Show label
da: Vis etiket
