Multistep Nodeform (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: yes
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: none
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: no
ka: არა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ
